Collection: Produce
Fresh Fruits
-
Orange - 4LB Bag
Vendor:Westfield SupervaluRegular price $8.59Regular priceUnit price per EACH$8.59Sale price $8.59 -
Hass Avocado - Large
Vendor:Westfield SupervaluRegular price $1.39Regular priceUnit price per Each$1.39Sale price $1.39 -
Red Seedless Grapes
Vendor:Westfield SupervaluRegular price $8.78Regular priceUnit price Estimated price at $3.99/LB & approximately 2.2LB each$8.78Sale price $8.78 -
SaleCherry Tomato
Vendor:Westfield SupervaluRegular price $2.49Regular priceUnit price per EACH$5.59Sale price $2.49Sale -
Gala Apple - 3LB
Vendor:Westfield SupervaluRegular price $8.99Regular priceUnit price per EACH$8.99Sale price $8.99 -
Green Seedless Grapes - Season
Vendor:Westfield SupervaluRegular price $8.78Regular priceUnit price Estimated price at $3.99/LB & approximately 2.2LB each$8.78Sale price $8.78 -
Tangerine/Mandarin - 3lb
Vendor:Westfield SupervaluRegular price $4.99Regular priceUnit price per EACH$7.99Sale price $4.99Sale -
Foxy Strawberries 1 lb
Vendor:BLAZER WILKINSONRegular price $6.29Regular priceUnit price / per$6.29Sale price $6.29 -
Sun Belle Blackberries 170 g
Vendor:SUN BELLERegular price $5.49Regular priceUnit price / per$5.49Sale price $5.49 -
Sun Belle Blueberries 551 ml
Vendor:Sun Belle, Inc.Regular price $6.99Regular priceUnit price / per$6.99Sale price $6.99
1
/
of
10
Fresh Vegetables
-
Fresh Express Cole Slaw 14 oz
Vendor:FRESH EXPRESSRegular price $1.99Regular priceUnit price / per$1.99Sale price $1.99 -
Cauliflower - Small
Vendor:Westfield SupervaluRegular price $5.60Regular priceUnit price Estimated price at $2.49/LB & approximately 2.25LB each$5.60Sale price $5.60 -
Baby Carrots - Small - 1lb
Vendor:Westfield SupervaluRegular price $1.19Regular priceUnit price per EACH$1.69Sale price $1.19Sale -
Fresh Express French Blue Cheese Salad Kit
Vendor:Fresh Express IncorporatedRegular price $4.99Regular priceUnit price / per$4.99Sale price $4.99 -
SaleBroccoli Crown
Vendor:Westfield SupervaluRegular price $0.45Regular priceUnit price Estimated price at $1.79/LB & approximately 0.25LB each$0.75Sale price $0.45Sale -
Fresh Express Chopped Kit French Bistro Chopped Salad Kit 10.2 oz
Vendor:Fresh Express IncorporatedRegular price $4.99Regular priceUnit price / per$4.99Sale price $4.99 -
Russet Potatoes - 5LB
Vendor:Westfield SupervaluRegular price $3.49Regular priceUnit price / per$3.49Sale price $3.49 -
California Sweet Onion
Vendor:Westfield SupervaluRegular price $0.74Regular priceUnit price Estimated price at $1.49/LB & approximately 0.5LB each$0.74Sale price $0.74 -
Dandy Celery 1 ea
Vendor:Duda Farm Fresh Foods, Inc.Regular price $1.89Regular priceUnit price / per$1.89Sale price $1.89 -
Green Giant Potatoes 48 oz
Vendor:POTANDON PRODUCERegular price $4.29Regular priceUnit price / per$4.29Sale price $4.29
1
/
of
10
Fresh Herbs
-
Cilantro (Chinese Parsley/Coriander)
Vendor:Westfield SupervaluRegular price $1.79Regular priceUnit price per EACH$1.79Sale price $1.79 -
Parsley (Regular/Curly)
Vendor:Westfield SupervaluRegular price $1.79Regular priceUnit price per EACH$1.79Sale price $1.79