Collection: Fresh Pork
-
Sirloin Pork Chop
Regular price $3.74Regular priceUnit price Estimated price at $2.99/LB & approximately 1.25LB each$3.74Sale price $3.74 -
Pork Back Ribs
Regular price $13.72Regular priceUnit price Estimated price at $4.99/LB & approximately 2.75LB each$13.72Sale price $13.72 -
Pork Tenderloin
Regular price $4.99Regular priceUnit price Estimated price at $3.99/LB & approximately 1.25LB each$4.99Sale price $4.99 -
Pork Steak - Family
Regular price $11.02Regular priceUnit price Estimated price at $3.39/LB & approximately 3.25LB each$11.02Sale price $11.02 -
SaleBoneless Pork Chops
Regular price $3.74Regular priceUnit price Estimated price at $2.99/LB & approximately 1.25LB each$4.36Sale price $3.74Sale -
Boneless Loin Country Ribs
Regular price $4.48Regular priceUnit price Estimated price at $2.99/LB & approximately 1.5LB each$4.48Sale price $4.48 -
Boneless Center Pork Roast
Regular price $9.07Regular priceUnit price Estimated price at $2.79/LB & approximately 3.25LB each$9.72Sale price $9.07Sale -
Hormel Always Tender ® Apple Bourbon Pork Tenderloin
Regular price $7.99Regular priceUnit price / per$7.99Sale price $7.99 -
HORMEL ALWAYS TENDER Pork Roast
Regular price $7.55Regular priceUnit price / per$7.55Sale price $7.55 -
HORMEL ALWAYS TENDER Onion Garlic Pork Roast
Regular price $7.55Regular priceUnit price / per$7.55Sale price $7.55 -
HORMEL ALWAYS TENDER Original Pork Tenderloin
Regular price $7.99Regular priceUnit price / per$7.99Sale price $7.99 -
Hormel Teriyaki Pork Loin Filet
Regular price $7.99Regular priceUnit price / per$7.99Sale price $7.99 -
HORMEL Herb Dry Seasoned Pork Filet
Regular price $10.69Regular priceUnit price / per$10.69Sale price $10.69 -
HORMEL Mesquite Barbecue Pork Loin Filet
Regular price $10.69Regular priceUnit price / per$10.69Sale price $10.69 -
Hormel Original Pork Loin Filet
Regular price $10.69Regular priceUnit price / per$10.69Sale price $10.69 -
HORMEL ALWAYS TENDER Honey Mustard Pork Loin Filet
Regular price $10.69Regular priceUnit price / per$10.69Sale price $10.69