Collection: Meat
Fresh Chicken
-
Just Bare Brand Boneless Skinless Chicken Tenderloins
Vendor:Pilgrim's Pride Corp.Regular price $8.59Regular priceUnit price / per$8.59Sale price $8.59 -
Chicken Thighs
Vendor:Westfield SupervaluRegular price $9.16Regular priceUnit price Estimated price at $2.29/LB & approximately 4.0LB each$9.16Sale price $9.16 -
Chicken Drumsticks
Vendor:Westfield SupervaluRegular price $3.96Regular priceUnit price Estimated price at $1.99/LB & approximately 1.99LB each$3.96Sale price $3.96 -
Just Bare Brand Chicken Wingettes & Drummettes 1St & 2Nd Sections
Vendor:Pilgrim's Pride Corp.Regular price $12.39Regular priceUnit price / per$12.39Sale price $12.39 -
Just Bare Brand Chicken Thighs - 36OZ
Vendor:Pilgrim's Pride Corp.Regular price $6.85Regular priceUnit price / per$6.85Sale price $6.85 -
Just Bare Brand Chicken Drumsticks
Vendor:Pilgrim's Pride Corp.Regular price $6.49Regular priceUnit price / per$6.49Sale price $6.49 -
Boneless Chicken Breast
Vendor:Westfield SupervaluRegular price $10.10Regular priceUnit price Estimated price at $4.49/LB & approximately 2.25LB each$10.10Sale price $10.10 -
Just Bare Brand Chicken Thighs - 20OZ
Vendor:Pilgrim's Pride Corp.Regular price $4.39Regular priceUnit price / per$4.39Sale price $4.39
1
/
of
8
Fresh Pork
-
Sirloin Pork Chop
Vendor:Westfield SupervaluRegular price $3.74Regular priceUnit price Estimated price at $2.99/LB & approximately 1.25LB each$3.74Sale price $3.74 -
Pork Back Ribs
Vendor:Westfield SupervaluRegular price $13.72Regular priceUnit price Estimated price at $4.99/LB & approximately 2.75LB each$13.72Sale price $13.72 -
Pork Tenderloin
Vendor:Westfield SupervaluRegular price $4.99Regular priceUnit price Estimated price at $3.99/LB & approximately 1.25LB each$4.99Sale price $4.99 -
Pork Steak - Family
Vendor:Westfield SupervaluRegular price $11.02Regular priceUnit price Estimated price at $3.39/LB & approximately 3.25LB each$11.02Sale price $11.02 -
SaleBoneless Pork Chops
Vendor:Westfield SupervaluRegular price $3.74Regular priceUnit price Estimated price at $2.99/LB & approximately 1.25LB each$4.36Sale price $3.74Sale -
Boneless Loin Country Ribs
Vendor:Westfield SupervaluRegular price $4.48Regular priceUnit price Estimated price at $2.99/LB & approximately 1.5LB each$4.48Sale price $4.48 -
Boneless Center Pork Roast
Vendor:Westfield SupervaluRegular price $9.07Regular priceUnit price Estimated price at $2.79/LB & approximately 3.25LB each$9.72Sale price $9.07Sale -
Hormel Always Tender ® Apple Bourbon Pork Tenderloin
Vendor:Hormel Foods Sales, LLCRegular price $7.99Regular priceUnit price / per$7.99Sale price $7.99 -
HORMEL ALWAYS TENDER Pork Roast
Vendor:Hormel Foods Sales, LLCRegular price $7.55Regular priceUnit price / per$7.55Sale price $7.55 -
HORMEL ALWAYS TENDER Onion Garlic Pork Roast
Vendor:Hormel Foods Sales, LLCRegular price $7.55Regular priceUnit price / per$7.55Sale price $7.55
1
/
of
10
Bacon and Breakfast Sausages
-
Farmland Naturally Hickory Smoked Thick Cut Bacon, 16 oz
Vendor:FARMLAND FOODSRegular price $8.19Regular priceUnit price / per$8.19Sale price $8.19 -
Jimmy Dean Premium Hickory Smoked Bacon, 12 oz
Vendor:The Hillshire Brands CompanyRegular price $4.49Regular priceUnit price / per$6.47Sale price $4.49Sale -
JENNIE-O Turkey Bacon
Vendor:Hormel Foods Sales, LLCRegular price $4.15Regular priceUnit price / per$4.15Sale price $4.15 -
Farmland Original Pork Sausage Roll, 12 oz
Vendor:FARMLAND FOODSRegular price $3.65Regular priceUnit price / per$3.65Sale price $3.65 -
Farmland Original Pork Sausage Links
Vendor:FarmlandRegular price $1.99Regular priceUnit price / per$3.65Sale price $1.99Sale -
Essential Everyday Hardwood Smoked Bacon - Thick Slice
Vendor:Essential EverydayRegular price $7.35Regular priceUnit price / per$7.35Sale price $7.35 -
Essential Everyday Hardwood Smoked Bacon
Vendor:Essential EverydayRegular price $7.35Regular priceUnit price / per$7.35Sale price $7.35 -
Sugardale Bacon 16 oz - Thick Sliced Bacon
Vendor:SUGARDALE FOODSRegular price $8.69Regular priceUnit price / per$8.69Sale price $8.69 -
Johnsonville Sausage 19 oz - luck of the IRISH O'GARLIC Sausage
Vendor:JOHNSONVILLE SAUSAGERegular price $7.16Regular priceUnit price / per$7.16Sale price $7.16 -
Smithfield Naturally Hickory Smoked Thick Cut Bacon, 12 oz
Vendor:Smithfield Packaged Meats Corp.Regular price $6.95Regular priceUnit price / per$6.95Sale price $6.95
1
/
of
10
Fresh Beef
-
Ground Chuck Patties
Vendor:Westfield SupervaluRegular price $6.99Regular priceUnit price Estimated price at $6.99/LB & approximately 1.0LB each$6.99Sale price $6.99 -
Ground Chuck - 3LB Package
Vendor:Westfield SupervaluRegular price $7.86Regular priceUnit price Estimated price at $6.29/LB & approximately 1.25LB each$7.86Sale price $7.86 -
Ground Beef - 3LB Package
Vendor:Westfield SupervaluRegular price $17.84Regular priceUnit price Estimated price at $5.49/LB & approximately 3.25LB each$17.84Sale price $17.84 -
90% Lean Ground Round
Vendor:Westfield SupervaluRegular price $6.99Regular priceUnit price Estimated price at $6.99/LB & approximately 1.0LB each$6.99Sale price $6.99 -
Johnsonville Grillers 4 ea
Vendor:JOHNSONVILLE SAUSAGERegular price $5.42Regular priceUnit price / per$5.42Sale price $5.42 -
Trimmed Whole Beef
Vendor:Westfield SupervaluRegular price $27.98Regular priceUnit price Estimated price at $15.99/LB & approximately 1.75LB each$27.98Sale price $27.98 -
Top Round Steak
Vendor:Westfield SupervaluRegular price $11.98Regular priceUnit price Estimated price at $7.99/LB & approximately 1.5LB each$11.98Sale price $11.98 -
Sirloin Tip Steak
Vendor:Westfield SupervaluRegular price $10.61Regular priceUnit price Estimated price at $8.49/LB & approximately 1.25LB each$10.61Sale price $10.61 -
Rib-eye Steak
Vendor:Westfield SupervaluRegular price $48.72Regular priceUnit price Estimated price at $14.99/LB & approximately 3.25LB each$48.72Sale price $48.72 -
Ground Sirloin
Vendor:Westfield SupervaluRegular price $9.36Regular priceUnit price Estimated price at $7.49/LB & approximately 1.25LB each$9.36Sale price $9.36
1
/
of
10
Fresh Turkey
-
JENNIE-O Turkey Patties 93% Lean | 7% Fat
Vendor:Hormel Foods Sales, LLCRegular price $7.46Regular priceUnit price / per$7.46Sale price $7.46 -
Turkey Breast
Vendor:Westfield SupervaluRegular price $1.99Regular priceUnit price Estimated price at $1.99/LB & approximately 1.0LB each$1.99Sale price $1.99 -
JENNIE-O Ground Turkey 90% Lean / 10% Fat - 1 lb. chub
Vendor:Hormel Foods Sales, LLCRegular price $6.29Regular priceUnit price / per$6.29Sale price $6.29 -
JENNIE-O Ground Turkey 93% Lean / 7% Fat - 1 lb. tray
Vendor:Hormel Foods Sales, LLCRegular price $7.46Regular priceUnit price / per$7.46Sale price $7.46
1
/
of
4
Plant-Based Meat
-
BOCA All American Veggie Burgers, 4 ct Box
Vendor:Kraft Heinz Foods CompanyRegular price $5.64Regular priceUnit price / per$5.64Sale price $5.64 -
House Foods Tofu 14 oz
Vendor:HOUSE FOODSRegular price $3.19Regular priceUnit price / per$3.19Sale price $3.19
Lunch Meats
-
Farmland Deli Braunschweiger Spread, 12 oz
Vendor:FarmlandRegular price $4.35Regular priceUnit price / per$4.35Sale price $4.35 -
Smithfield Premium Deli Smoked Honey Turkey, 12oz
Vendor:Smithfield Packaged Meats Corp.Regular price $5.15Regular priceUnit price / per$5.15Sale price $5.15 -
Schweigert Braunschweiger 11 oz
Vendor:SCHWEIGERT SAUSAGERegular price $4.35Regular priceUnit price / per$4.35Sale price $4.35 -
Bar-S Classic Bologna Sliced Deli-Style Lunch Meat, 10 Slices Per Package, 12 Ounce Pack
Vendor:Bar-S Foods Co.Regular price $2.49Regular priceUnit price / per$2.49Sale price $2.49 -
Farmland Ham & Water Product 4 lb
Vendor:FARMLAND FOODSRegular price $19.59Regular priceUnit price / per$19.59Sale price $19.59 -
Oscar Mayer Original Ham & Cheese 16 oz
Vendor:Kraft Heinz Foods CompanyRegular price $5.48Regular priceUnit price / per$5.48Sale price $5.48 -
Smithfield Premium Deli Black Forest Ham, 12oz
Vendor:Smithfield Packaged Meats Corp.Regular price $5.15Regular priceUnit price / per$5.15Sale price $5.15 -
Cher Make Summer Sausage 12 oz
Vendor:CHER-MAKE SAUSAGERegular price $5.49Regular priceUnit price / per$5.49Sale price $5.49 -
Buddig Premium Deli Honey Ham 9 oz
Vendor:Carl Buddig & CompanyRegular price $5.09Regular priceUnit price / per$5.09Sale price $5.09 -
Buddig Premium Deli Oven Roasted Turkey Breast 9 oz
Vendor:Carl Buddig & CompanyRegular price $5.09Regular priceUnit price / per$5.09Sale price $5.09
1
/
of
10
Hot Dogs and Sausages
-
Johnsonville Double Cheddar Smoked Sausage 14 oz
Vendor:Johnsonville, LLC Dist.Regular price $6.29Regular priceUnit price / per$6.29Sale price $6.29 -
Nathan's Famous Bun Length Skinless Beef Franks 8 ea
Vendor:Smithfield Fresh Meats Corp.Regular price $7.99Regular priceUnit price / per$7.99Sale price $7.99 -
Hebrew National Beef Franks 10.3 oz
Vendor:Conagra BrandsRegular price $8.49Regular priceUnit price / per$8.49Sale price $8.49 -
Nathan's Family Pack Colossal Quarter Pound Beef Franks 32 oz
Vendor:Smithfield Packaged Meats Corp.Regular price $19.89Regular priceUnit price / per$19.89Sale price $19.89 -
Nathan's Famous Bun Length Skinless Beef Franks Family Pack 14 ea
Vendor:Smithfield Fresh Meats Corp.Regular price $19.89Regular priceUnit price / per$19.89Sale price $19.89 -
Farmland Pork & Bacon Sausage Links
Vendor:FarmlandRegular price $1.99Regular priceUnit price / per$3.15Sale price $1.99Sale -
Oscar Mayer Chili Cheese Stuffed Dogs, 8 ct Pack
Vendor:Kraft Heinz Foods CompanyRegular price $7.55Regular priceUnit price / per$7.55Sale price $7.55 -
Hillshire Farm Beef Smoked Sausage, 6 Links, 12 oz
Vendor:The Hillshire Brands CompanyRegular price $6.55Regular priceUnit price / per$6.55Sale price $6.55 -
Eckrich Smoked Sausage Rope, 13 oz
Vendor:Smithfield Packaged Meats Corp.Regular price $4.89Regular priceUnit price / per$4.89Sale price $4.89 -
Johnsonville Dr Pepper Sausage, 5 Count, 19 oz
Vendor:Johnsonville, LLC, Dist.Regular price $7.79Regular priceUnit price / per$7.79Sale price $7.79
1
/
of
10