Collection: Fresh Fruits
-
Orange - 4LB Bag
Regular price $8.59Regular priceUnit price per EACH$8.59Sale price $8.59 -
Hass Avocado - Large
Regular price $1.39Regular priceUnit price per Each$1.39Sale price $1.39 -
Red Seedless Grapes
Regular price $8.78Regular priceUnit price Estimated price at $3.99/LB & approximately 2.2LB each$8.78Sale price $8.78 -
Sale -
Gala Apple - 3LB
Regular price $8.99Regular priceUnit price per EACH$8.99Sale price $8.99 -
Green Seedless Grapes - Season
Regular price $8.78Regular priceUnit price Estimated price at $3.99/LB & approximately 2.2LB each$8.78Sale price $8.78 -
Tangerine/Mandarin - 3lb
Regular price $4.99Regular priceUnit price per EACH$7.99Sale price $4.99Sale -
Foxy Strawberries 1 lb
Regular price $6.29Regular priceUnit price / per$6.29Sale price $6.29 -
Sun Belle Blackberries 170 g
Regular price $5.49Regular priceUnit price / per$5.49Sale price $5.49 -
Sun Belle Blueberries 551 ml
Regular price $6.99Regular priceUnit price / per$6.99Sale price $6.99 -
Black Plums - Small
Regular price $0.96Regular priceUnit price Estimated price at $3.19/LB & approximately 0.3LB each$0.96Sale price $0.96 -
Red Plums - Small
Regular price $0.99Regular priceUnit price Estimated price at $3.29/LB & approximately 0.3LB each$0.99Sale price $0.99 -
Red Seedless Grapes (Others)
Regular price $7.98Regular priceUnit price Estimated price at $3.99/LB & approximately 2.0LB each$7.98Sale price $7.98 -
Green Seedless Grapes
Regular price $7.98Regular priceUnit price Estimated price at $3.99/LB & approximately 2.0LB each$7.98Sale price $7.98 -
Navel Orange - Medium
Regular price $1.29Regular priceUnit price per Each$1.29Sale price $1.29 -
Driscoll's Blueberries 1 pt
Regular price $6.99Regular priceUnit price / per$6.99Sale price $6.99